Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

O nás

Šírava Park je na východnom Slovensku najžiadanejšou lokalitou, ktorá vytvára pozoruhodnú komunitu pri jazere. Zeleň z kopcov Vihorlatu a veľmi priaznivé miestne podnebie je všetko to, čo je pre vašu dovolenku nevyhnutné.

Zemplínska Šírava je ideálnym miestom pre stretnutia s rodinou, s novými susedmi a opätovné spojenie so starými priateľmi. Výhľad na jazero je nekonečné a spomienky naň sú na celý život.

Šírava Park – TÁBORISKO 2021 pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava. Počas celého leta si rodiny, partie a hlavne ľudia, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného stresu v rámci povolených nariadení vlády nájdu miesto pre relax.

Budúci vývoj Šírava Park:

ŠÍRAVA PARK GLAMPING – Glamping je miesto, kde sa stretáva skvostná príroda s moderným luxusom v 83 luxusných kupolách. Je to spôsob, ako zažiť neskrotené a jedinečné časti sveta bez toho, aby sme museli obetovať vlastné pohodlie.

ŠÍRAVA PARK – BOULEVARD: Je verejnou plážou, prístavom a zelenou zónou so 400 metrovou dlhou promenádou, kde nájdete rôzne bary, reštaurácie a obchody, ktoré ponúkajú služby počas celého dňa aj noci. Medzi tieto služby budú patriť vodné aktivity : Vodný svet, rybolov, PartyBoat, vodné skútre. Tak isto tam bude priestor pre kultúrne a spoločenské podujatia.

33

km2 vodná plocha

200

slnečných dní v roku

16

dostupné stránky UNESCO

35

turistické chodníky

Oddýchnite si od každodenného stresu a nájdite si miesto na odpočinok.

Každý deň prináša príležitosť pozdraviť vracajúceho sa priateľa alebo spoznať nového.

Užite si obrovský vodný park a mnoho ďalších vodných atrakcií.

You don't have permission to register
%d