Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Časté otázky

  /  Časté otázky
1. KDE NÁJDETE ŠÍRAVA PARK – TÁBORISKO 2021?

Šírava Park – Táborisko 2021 sa nachádza v extraviláne obce Klokočov, konkrétne časť Pod Paľkovom na brehu vodnej nádrže Zemplínska Šírava.

2. AKÚ MÁ VAŠE TÁBORISKO KAPACITU? PRE KOHO JE URČENÝ?

Táborisko je otvorená trávnatá plocha, bez ohraničenia jednotlivých stanovísk – voľné státia o ploche 5*10m a 10*10m s dodržaním odstupových vzdialeností 2 až 3 m od seba. Každé stanovisko má pri sebe možnosť odstavenia auta. Kapacitne sme schopný poskytnúť 150-200 stanovísk pre stany, karavany a prívesy, ktoré spolu dokážu ubytovať až 400 návštevníkov.

3. JE POTREBNÉ SA U VÁS REZERVOVAŤ?

Áno, odporúčame rezerváciu. Pri rezervácií požadujeme rezervačný poplatok 50% z celkovej ceny. Bez rezervácie ste vítaní tiež, avšak v tom prípade Vám nevieme zaručiť dostupnosť.

4. PONÚKATE NA PRENÁJOM AJ STANY/KARAVANY?

Áno, ponúkame 2 typy malých stanov na krátkodobý prenájom (pre 2 a pre 3 osoby). Ich počet je však obmedzený…

5. MÁTE PRESNE URČENÝ ČAS PRE CHECK-IN A CHECK-OUT?

Áno, máme. Klient je povinný ubytovať sa na recepcii pri vstupe do areálu v čase od 12:00 do 22:00. Klient je povinný odubytovať sa na recepcii pri vstupe do areálu v čase od 7:00 do 11:00. V deň odchodu je potrebné opustiť areál do 11.00 hod.

6. PONÚKATE MOŽNOSŤ NAPOJENIA SA NA ELEKTRINU PRE KARAVANY A KEMP-Y?

Nie, v tejto chvíli neposkytujeme možnosť pripojenia sa na elektrinu pre návštevníkov.

7. AKO JE ZABEZPEČENÁ HYGIENA PRE NÁVŠTEVNÍKOV (WC, SPRCHY)?

Súčasťou táboriska sú dva sanitárne prívesy, jeden so sprchami a druhý s toaletami. Tie sú situované pri spoločenskej zóne pri bufete. Okrem týchto toaliet sa severne od táboriska nachádzajú obecné verejné toalety, ktoré môžu návštevníci používať za podmienok určených obcou Klokočov.

8. AKO JE V AREÁLI ZABEZPEČENÁ PITNÁ VODA?

Pitná voda bude zabezpečená v cisternách, ktoré budú umiestnené v sociálnej zóne pri bufete.

9. NACHÁDZA SA V AREÁLI KUCHYNKA NA UMÝVANIE RIADU?

Nie, v areáli sa nenachádza kuchynka. Riad je možné umyť si v sanitárnych kontajneroch (WC /sprchy) v sociálnej zóne pri bufete.

10. KDE SI MÔŽU KARAVANY / KEMP-RE VYPRÁZDNIŤ ICH SEPTIK?

Čo sa týka vyprázdňovania septikových nádrží z karavanov návštevníkov, tie si môžu vyprázdniť v rámci verejných toaliet táboriska, na základe podmienok stanovených ich prevádzkovateľom.

V lokalite Pod Paľkovom sa priamo nad táboriskom nachádzajú aj verejné toalety obce Klokočov, ktoré majú návštevníci s karavanmi taktiež možnosť využívať na vyprázdnenie svojich septikových nádrží za podmienok stanovených obcou Klokočov, ako ich prevádzkovateľom.

11. JE V OKOLÍ TÁBORISKA OBCHOD?

V areáli táboriska žiaden obchod nie je. Najbližší obchod sa nachádza v centre obce Klokočov a je vzdialený 1,3km. Aktuálne pracujeme na tom, aby sme zabezpečili obchod priamo v táborisku – chceli by sme zabezpečiť malý obchodný stánok alebo predaj priamo z dodávky (mobilný obchod).

12. NACHÁDZA SA V OKOLÍ TÁBORISKA NEJAKÉ STRAVOVACIE ZARIADENIE?

Áno, na začiatku táboriska je vyhradený priestor s bufetom pre predaj občerstvenia a nápojov (stánky s občerstvením a nápojmi), vedľa ktorého je vyhradený aj priestor s posedením.

13. AKO JE TO V TÁBORISKU S KÚPANÍM? MÁTE V OKOLÍ, ALEBO PRIAMO V TÁBORISKU BAZÉN?

V rámci táboriska a vlastný bazén nemáme. Kúpať sa je možné v Zemplínskej Šírave avšak na vlastné riziko, keďže nie sme prevádzkovateľmi prírodného kúpaliska. Avšak asi 1 km západne od nášho táboriska sa nachádza verejné kúpalisko.

You don't have permission to register
%d blogerom sa páči toto: